НОВОГОДИШЊА ЧЕСТИТКА НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ СТАНАРИ

Драги Станарчани,

Поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника, желим да вам у име Општинске управе и у своје лично име упутим најискреније честитке.

Испраћамо годину која је била пуна изазова, како за све нас, тако и за мене лично. Са поносом могу да изјавим да смо на концу ове године остварили зацртане циљеве те да наша локала заједница успјешно корача путем развоја.

Пред нама су нове инвестиције, нови пројекти, који ће бити огледало наше општине и служити на добробит свих грађана. Настојаћемо да, као и у протеклој години, радимо предано на остваривању наших циљева, стварању погодног амбијента, уз међусобно уважавање и поштовање.

Нека вам предстојећи дани буду испуњени миром, благостањем и породичном срећом, а да вам у идућој години донесу успјех како на пословном плану, тако и у личним животима.

Чувајте себе и друге!

Свако добро вам желим!