Dobrodošli u Stanare Mapa

IZVRŠENA PRIMOPREDAJA PUTNE DIONICE STANARI-CVRTKOVCI

Danas je uz prisustvo komisije izvršena primopredaja putne dionice Stanari-Cvrtkovci. Kompanija EFT je rekonstruisala put koji je koristila od 2018. godine, te isti predala Opštini Stanari na upravljanje i održavanje. Dužina putne dionice iznosi 2,9 kilometara, dok je širina puta 6 metara a sama rekonstrukcija koštala je preko milion maraka, istakao je direktor kompanije EFT, gospodin Savo Mirković.

Ova putna dionica je od velikog značaja za sve stanovnike opštine Stanari, a posebno za mještane Cvrtkovaca koji će od danas imati put do centra Stanari koji je za 4 kilometra kraći od prethodnog puta koji se koristio do danas. Zahvalan sam kompaniji EFT koja godinama ulaže u našu opštinu i brine o našem stanovništvu, a svakako je pred nama zadatak da u narednom periodu ovaj put bude i modernizovan, istakao je načelnik opštine Stanari, gospodin Radojica Ćelić.