ИЗМИРЕН ДУГ ПРЕМА КОМПАНИЈИ „ЕФТ“

Општина Станари измирила је дуг претходне власти према компанији „ЕФТ Рудник и Термоелектрана Станари“ у укупном износу од 65.725,23 КМ.

Ријеч је о дугу из 2015. године, према споразуму и договору који се односи на опремање и адаптацију просторија Дома културе, односно просторија у којима се налази Општинска управа. Ради се о канцеларијском намјештају, рачунарској и мрежној опреми, адаптацији и додатним радовима у канцеларијама, као и на асфалтирању паркинга.

Начелник општине, господин Радојица Ћелић, нагласио је да Општинско руководство, на челу са њим, не може да вјерује да претходна власт тај дуг није измирила и захвалио се руководству компаније на разумијевању због дугогодишњег чекања на измирење ових обавеза.