ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД УРУЧИО ДИДАКТИЧКИ МАТЕРИЈАЛ ОШ „ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“ СТАНАРИ

Поводом Дјечије недјеље представници ЈУ Центар за социјални рад Станари, на челу са директором Дарком Тутњевићем, посјетили су малишане ОЈ „Матко“ као и ученике посебног одјељења ОШ „Десанка Максимовић“ Станари. Том приликом, малишанима је уручен дидактички материјал намијењен за унапређење квалитета услова рада у вртићкој и јасличког групи ОЈ „Матко“ као и у посебном одјељењу Школе.

Директор Основне школе „Десанка Максимовић“ захвалио се Центру за социјални рад на урученом материјалу и навео да су изузетно поносни на сарадњу ове двије установе те да ће се и убудуће трудити на заједничком стварању боље средине за дјецу са подручја општине Станари.