ДЕЛЕГАЦИЈА ОПШТИНЕ СТАНАРИ ПРИСУСТВОВАЛА ДАНИМА СРБИЈЕ И РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ У ВИЋЕНЦИ

На позив СКПД „Слога“ делегација општине Станари присуствовала је традиционалној манифестацији „Дани Србије и Републике Српске“ која се одржала протеклог викенда у Вићенци.

Учешће у овој манифестацији узело је и Културно друштво „Оркестар хармоника“ који су својим извођењем употпунили богат културно-умјетнички и забавни садржај. Поред овог Културног друштва, учешће у манифестацији узела је и делегација испред општине Станари.

Ова манифестација је окупила више од 500 Срба који живе и раде у иностранству, а том приликом учесници су имали прилику да, кроз игру и пјесму, покажу традицију и обичаје из различитих крајева Српске.