ИЗВРШЕНА ПРИМОПРЕДАЈА ПУТНЕ ДИОНИЦЕ СТАНАРИ-ЦВРТКОВЦИ

Данас је уз присуство комисије извршена примопредаја путне дионице Станари-Цвртковци. Компанија ЕФТ је реконструисала пут који је користила од 2018. године, те исти предала Општини Станари на управљање и одржавање. Дужина путне дионице износи 2,9 километара, док је ширина пута 6 метара а сама реконструкција коштала је преко милион марака, истакао је директор компаније ЕФТ, господин Саво Мирковић.

Ова путна дионица је од великог значаја за све становнике општине Станари, а посебно за мјештане Цвртковаца који ће од данас имати пут до центра Станари који је за 4 километра краћи од претходног пута који се користио до данас. Захвалан сам компанији ЕФТ која годинама улаже у нашу општину и брине о нашем становништву, а свакако је пред нама задатак да у наредном периоду овај пут буде и модернизован, истакао је начелник општине Станари, господин Радојица Ћелић.