ОДРЖАН САСТАНАК СА ПРЕДСТАВНИЦИМА УДРУЖЕЊА ПРОИСТЕКЛИХ ИЗ ОДБРАМБЕНО ОТАЏБИНСКОГ РАТА

Начелник Општине, господин Радојица Ћелић одржао је састанак са представницима удружења проистеклих из Одбрамбено отаџбинског рата са подручја општине Станари. С тим у вези, са представницима удружења разговарано је на тему положаја бораца на територији општине Станари, динамици исплате мјесечног борачког додатка, мјесту изградње централног спомен обиљежја погинулих бораца са подручја општине Станари и о другим важним темама везано за борачку популацију.

Састанку су присуствовали предсједник Општинске борачке организације Миладинко Ковачевић, предсједник Организације породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила Мирко Јотић, предсједник Удружења логораша Винко Видовић, предсједник Удружења НОР-а Мирко Илић и предсједник Ветерана Републике Српске, Општински одбор Станари Драган Шљивић.