ОРГАНИЗОВАН ПРИЈЕМ ЗА МАРКА ЈОСИЋА

Данас је у канцеларији начелника организован пријем за Марка Јосића, члана репрезентације БиХ у теквондоу. Јосић је на одржаном европском првенству ове године које се организовало у Руминији заузео пето мјесто.

Јосић је истакао да му је ово један од највећих успјеха откад се бави овим спортом те да је поносан што је проглашен за спортисту године у општини Станари.

Славиша Поповић, тренер Теквондо клуба „Рудар“ Станари, захвалио се начелнику општине Станари господину Радојици Ћелићу, Министарству породице, омладине и спорта и министарки Селми Чабрић, Теквондо савезу Републике Српске и предсједнику Савеза господину Бранисаву Његовану те истакао да се уз њихову подршку и залагање, нада добрим резултатима у будућности.