ОРГАНИЗОВАН ПРИЈЕМ ЗА СПОРТИСТЕ ТЕКВОНДО КЛУБ „РУДАР “ СТАНАРИ И ТЕКВОНДО КЛУБ „СТАНАРИ“ СТАНАРИ

У сриједу, 22. новембра у 12.00 часова, начелник Општине Станари организовао је пријем за спортисте Теквондо клуба „Рудар“ Станари и Теквондо клуба „Станари“ Станари.

У времену од 10-12. новембра. 2023. године, у Словенији одржан је 2. Отворени Балкански теквондо куп, такмичење у традиционалном теквондоу, на коме је учешће узело око 750 учесника од којих је 530 такмичара из 44 клуба/тима и 11 земаља.

Нашу општину испред ТКД клуба „Рудар“ представљао је такмичар Марко Јосић, који је на одржаном такмичењу освојио двије златне медаље и пехар за најбољег јуниора Балканског купа.

Испред ТКД клуба „Станари“ наступили су Николај Ковачевић освајач двије златне медаље, Ана Марија Ковачевић освајач двије златне медаље и Јована Блатњак освајач бронзане медаље, као и Андреј Шућур и Милица Ђајић.

Начелник Општине Станари, господин Радојица Ћелић честитао је такмичарима на освојеним медаљама и пожелио им много среће и успјеха у наредним такмичењима.