Dobrodošli u Stanare Mapa

ORGANIZOVAN PRIJEM ZA SPORTISTE TKD KLUBA STANARI

U petak 09. juna 2023. godine, organizovan je prijem kod načelnika opštine za sportiste Tekvondo kluba Stanari.

Beograd, prestonica Srbije, je bio domaćin prvih Evropskih otvorenih školskih borilačkih igara 2023, koje su se održale u vremenu od 29. 05. do 03. 06. 2023. godine u prelijepim halama beogradskog sajma i pod pokroviteljstvom Evropske školske sportske federacije (ESSF).

Republiku Srpsku, Opštinu Stanare i Osnovnu školu „Desanka Maksimović“ Stanari, ponosno i reprezentativno je predstavljao TKD klub Stanari. Nikolaj Kovačević se okitio titulom Evropskog prvaka u kategoriji pionira do 51 kg, dok se Milica Đajić okitila bronzanom medaljom u kategoriji pionirki do 39 kg.

Uprava kluba se zahvalila načelniku opštine Stanari Radojici Ćeliću, koji je bio Generalni pokrovitelj našim sportistima na ovom prestižnom takmičenju, a Republika Srpska, Opština Stanari i Osnovna škola „Desanka Maksimović“ Stanari, su stekli svoje ponosne ambasadore