ПОДИЈЕЉЕНИ БОЖИЋНИ ПАКЕТИЋИ ЗА НАЈМЛАЂЕ СУГРАЂАНЕ НАШЕ ОПШТИНЕ

Поводом новогодишњих и божићних празника, начелник општине Станари уприличио је дочек за најмлађе суграђане ове локалне заједнице. Укупно 250 малишана, узраста до 5 година, као и дјеца из Удружења „Анђео“ добили су пакетиће од Дједа Мраза. Општина Станари побринула се да најмлађи уживају у богатом забавном програму те дружењу са Дједа Мразом и Елзом.

Том приликом замјеник начелника, господин Денис Стевановић, истакао је да општина Станари већ четврту годину организује подјелу пакетића за најмлађе, те да ће се ове активности свакако наставити и у будућности. Нагласио је да овим гестом општина Станари поклања пажњу и најмлађем узрасту, те је пожелио свима срећне празнике и истакао да би желио да се и идуће године виде у што већем броју.