ПОСЈЕТА МИНИСТРА ПЕТРИЧЕВИЋА ОПШТИНИ СТАНАРИ

Дана, 04.02.2020. године општину Станари посјетио је министар привреде и предузетништва Вјекослав Петричевић. Начелник општине Душан Панић упознао је министра са активностима које су до сада урађене приликом изградње пословне зоне, као и активностима које су у плану да би се хале које се налазе у пословној зони пустиле у погон. Такође је разговарано о свим погодностима које општина Станари нуди потенцијалним инвеститорима како би се обезбиједило запошљавање нових радника кроз давање субвенција и повољних цијена закупнине.

Обострано је изражена отвореност за сарадњу и предузимање заједничких активности за довођење инвеститора како би се обезбиједио што бољи привредни амбијент, а самим тим раст и развој општине Станари.

Састанку су још присуствовали савјетник министра Момчило Новаковић, народни посланик Горан Јеринић, замјеник начелника Денис Стевановић, предсједник скупштине општине Остоја Стевановић, те начелници одјељења Данијела Гаврић и Зоран Шкорић.