ПОТПИСАН УГОВОР О ИСПОРУЦИ ТРАНСФОРМАТОРСКЕ СТАНИЦЕ

Начелник Општине Станари, госпдин Радојица Ћелић потписао је данас Уговор о испоруци трансформаторске станице са фирмом „Kaldera Company“ d.o.o. Лакташи. Потписивањем наведног Уговора договорена је испорука компактне блиндиране трансформаторске станице са трансформаторима, као и монтажа и пуштање у рад исте у ПЗ „Термоелектрана“.

„Пословна зона већ посједује једну трансформаторску станицу, али њено напајање није довољно за одвијање процеса производње у пуном капацитету. С тим у вези, извршили смо набавку још једне трансформаторске станице у циљу унапређења Пословне зоне, с обзиром да су у истој у употреби три хале и да је превиђено грађење још три. Набавком ове станице, поред вањског уређења, Пословна зона ће бити завршена и моћи ће да функционише у пуном капацитету“, истакао је начелник Општине.

Рок испоруке трансформаторске станице је наредних 120 дана.