ПУШТЕНА У РАД КРАНСКА ТРАКТОРСКА КОСИЛИЦА

Начелник Општине господин Радојица Ћелић са предсједником Скупштине, господином Денисом Стевановићем данас је обишао Јавно комунално предузеће „Екосфера“ Станари, гдје је у рад пуштена кранска тракторска косилица (малчер).

„Активно радимо на побољшању путне инфраструктуре на подручју наше локалне заједнице. Да би путеви били функционални, Општина Станари је обезбиједила новчана средства из свог буџета, тако да је „Екосфера“ извршила набавку кранске тракторске косилице која ће у наредном периоду служити за одржавање путева, како би исти били у оптималном стању“, изјавио је начелник Општине, господин Радојица Ћелић.

Директор „Екосфере“ истакао је да је набавком малчера знатно је олакшан рад овог предузећа приликом одржавања локалних сеоских путева.

Средства за набавку тракторске косилице (малчера) обезбијеђена су буџетом Општине Станари у износу од 65.000,00 КМ.