СЈЕДНИЦА ПРЕДСЈЕДНИШТВА РЕПУБЛИЧКЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ПОРОДИЦА ЗАРОБЉЕНИХ И ПОГИНУЛИХ БОРАЦА И НЕСТАЛИХ ЦИВИЛА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ОДРЖАНА У СТАНАРИМА

Данас је у Станарима одржана сједница предсједништва Републичке организације породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила Републике Српске. Сједницом је предсједавао Вељко Лазић, замјеник предсједника организације. Сједница је започета минутом шутње како би се одала почаст погинулим и несталим борцима и цивилима.

Начелник општине, Радојица Ћелић имао је част да се обрати присутнима у неколико ријечи. Упознао је присутне о тренутном стању у нашој општини, стању у привреди, буџету општине, те плановима у сарадњи како са свим организацијама, тако и са Организацијом породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила општине Станари, на челу са предсједником Мирком Јотићем.

Надаље, исказао је поштовање за рад ове организације, пожелио је срећан рад и добре одлуке свим члановима предсједништва, те присустовао дијелу сједнице.