СТАНАРЧАНИ ДОЧЕКАЛИ ПРАВОСЛАВНУ НОВУ ГОДИНУ

У организацији ЈУ Центар за културу, а под генералним покровитељством начелника општине становници наше локалне заједнице и ове године имали су прилику да на Тргу општине Станари дочекају Православну нову годину. За добро расположење побринули су се „Станарски хармоникаши“ и локални бендови, а гостима је било обезбијеђено кувано вино и чај. Традиционално, у поноћ, присутнима су се обратили начелник општине Станари, господин Душан Панић и посланик у Народној скупштини Републике Српске, господин Горан Јеринић, који су честитали празнике и пожељели све најбоље у овој години, како присутнима, тако и свим грађанима општине Станари. Такође, присутни су, у поноћ, имали прилику да уживају и у ватромету, а потом, наставили су са слављем до раних јутарњих часова.