ЗАВРШЕНО ВАЊСКО УРЕЂЕЊЕ АМБУЛАНТЕ У ДРАГАЛОВЦИМА

Стару и неусловну амбуланту породичне медицине у Мјесној заједници Драгаловци замијенио је реконструисани, савремени објекат који ће користити сви становници Драгаловаца, али и они који гравитирају тој мјесној заједници.

„С обзиром да је здравствени сектор један од најважнијих сегмената за наше становништво и да је било потребно здравствени систем подићи на један виши ниво, Општина Станари извршила је реновирање подручних амбуланти у Цвртковцима, Љебу, Церовици и Драгаловцима. Амбуланте су адекватно опремљене свом неопходном опремом, како у материјалном, тако и у кадровском смислу, што ће знатно олакшати грађанима ових мјесних заједница који ће моћи у обновљеним амбулантама обавити љекарске прегледе и друге врсте медицинске помоћи“, изјави је начелник Општине, Радојица Ћелић.

Укупна вриједност радова на уређењу амбуланте у Драгаловцима износи 51.005,33 КМ.