ЗАВРШНА ЦЕРЕМОНИЈА ОМЛАДИНСКЕ БАНКЕ СТАНАРИ ЗА 2023. ГОДИНУ

Данас у 10.00 часова у Скупштинској сали, одржана је церемонија промоције резултата Омладинске банке Станари и резултата које су постигли млади. Додијељен је промотивни материјал и завхалнице, те је присутнима представљен наративни и финансијски извјештај за 2023. годину, након чега је потписан анекс II меморандума о сарадњи између Фондације „Мозаик“ и Општине Станари у периоду 2023-2026. године.

Резултати Омладинске банке Станари у 2023. години:

-Подржано је 7 пројеката младих укупне вриједности 20,082 КМ (из фонда ОБ Станари 11,832 КМ (7,098 КМ Општина Станари и 4,734 КМ Фондација Мозаик) и 8,250 КМ обезбиједиле су неформалне групе младих из заједнице).
-Укупно је учествовало у реализацији ових пројекта 54 волонтерке и волонтера који су 725 сати волонтерски радили на реализацији пројеката да би 320 особа у руралним и урбаним заједницама имало користи од ових пројекта.

Завршној церемонији Омладинске банке су присуствовали начелник општине Станари, господин Радојица Ћелић и предсједник Скупштине општине Станари, господин Денис Стевановић.