ОДРЖАНА СТРУЧНА РАСПРАВА О ПРЕДНАЦРТУ РЕГУЛАЦИОНОГ ПЛАНА УРБАНОГ ДИЈЕЛА ЦЕНТРА СТАНАРА

Одјељење за просторно уређење, стамбено-комуналне послове и екологију, Одсјек за просторно уређење, грађење и документацију Општинске управе  Станари, као носилац припреме Регулационог плана урбаног дијела центра Станара, организовало је стручну расправу на којој се разматрао преднацрт Регулационог плана урбаног дијела центра Станара.

Поред чланова Савјета плана, стручној расправи присуствовали су представници Општинске управе Станари, као и представници републичких и општинских јавних установа и предузећа.

Након што се присутнима обратио предсједник Савјета плана, господин Горан Јеринић, преднацрт Регулационог плана урбаног дијела центра Станара, присутнима је представио носилац израде Плана, Институт за грађевинарство „ИГ“ Бања Лука. Након представљања преднацрта Регулационог плана урбаног дијела центра Станара, Савјет плана прихватио је предложени преднацрт те је донесен закључак да се исти, уз изнесене сугестије, упути у даљу скупштинску процедуру.