ИЗДАТА СПОМЕН-КЊИГА ПОГИНУЛИХ БОРАЦА СА ПОДРУЧЈА ОПШТИНЕ СТАНАРИ

Организација породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила општине Станари, под генералним покровитељством начелника општине, господина Душана Панића, издала је Спомен-књигу погинулих бораца са подручја општине Станари посвећену породицама погинулих бораца. Кроз Спомен-књигу приказани су погинули борци, као и цивилне жртве рата са подручја општине Станари, по мјесним заједницама, који су своје животе уградили у темеље Републике Српске. Осим тога, у књизи су наведена имена погинулих бораца Војске Републике Српске из Бање Луке, Градишке, Дервенте, Добоја, Лакташа, Прњавора, Српца, Теслића, Српске Костајнице, Козарске Дубице, Мркоњић Града и Приједора који су погинули на подручју Церовице.

Спомен-књига штампана је са благословом Његовог преосвештенства, епископа зворничко-тузланског, г. Фотија.