ЈАВНА РАСПРАВА О НАЦРТУ ПРАВИЛНИКА О СУБВЕНЦИЈАМА ЗА ЗАПОШЉАВАЊЕ

На основу чланова 181, 182 и 183 Пословника о раду Скупштине општине Станари („Службени гласник општине Станари“, бр. 6/17) и Закључка Скупштине општине Станари („Службени гласник општине Станари, бр. 8/21), Одјељење за привреду и финансије  доноси

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Обавјештавају се грађани општине Станари да ће Одјељење за привреду и финансије спровести јавну расправу на Нацрт новог Правилника о субвенцијама за запошљавање.

Јавна расправа одржаће се у четвртак, 04.11.2021. године са почетком у 16.00 часова у сали Скупштине општине Станари (зграда у центру), како би се Приједлог овог Правилника могао упутити у скупштинску процедуру.

Нацрт Правилника о субвенцијама за запошљавање биће доступан на инфо-пулту и на интернет страници општине Станари.

Молимо вас да својим присуством дате допринос овој јавној расправи.

НАЧЕЛНИК ОДЈЕЉЕЊА

ЗА ПРИВРЕДУ И ФИНАНСИЈЕ