МЗ ДРАГАЛОВЦИ ПОБЈЕДНИК ТУРНИРА МЈЕСНИХ ЗАЈЕДНИЦА У МАЛОМ ФУДБАЛУ

У организацији Спортрко-туристичке организације општине Станари одржан је турнир мјесних заједница у малом фудбалу, у коме је учествовало 11 екипа са подручја општине. Највише знања и квалитета показали су играчи МЗ Драгаловци који су убједљиво стигли до тријумфа на овогодишњем турниру. За најбољег играча овогодишњег турнира проглашен је Данијел Лазић из екипе МЗ Станари-Центар, најбољи голман је Душан Савичић из екипе МЗ Осредак, а најбољи стријелац са 5 постигнутих погодака је играч побједничке екипе Јанко Трипић.

ЈУ “Спортско-туристичка организација општине Станари” уручила је вриједне награде најбољим екипама и појединцима, а генерални покровитељ ове манифестације била је општина Станари.

ЈАВНА УСТАНОВА “СПОРТСКО-ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА ОПШТИНЕ СТАНАРИ”