skip to Main Content
Добродошли у Станаре Мапа

ОБАВЈЕШТЕЊЕ: НАЦРТ СТРАТЕШКЕ ПЛАТФОРМЕ

Obavještavamo građane i poslovnu zajednicu da je, u skladu sa Zakonom o strateškom planiranju i upravljanju razvojem u Republici Srpskoj, opština Stanari započela proces izrade nove Strategije razvoja opštine Stanari, za period 2024-2030. godina.

 U okviru prve faze izrade dokumenta, Razvojni tim opštine je, uz konsultantsku podršku, pripremio i usaglasio prvi Nacrt strateške platforme, koji se u elektronskoj formi, putem zvanične internet stranice opštine, stavlja na uvid javnosti i konsultacije u trajanju od  15 dana.

Ovim putem pozivamo građane, poslovnu zajednicu i sve zainteresovane, da prijedloge i sugestije dostave pismenim putem na email: brankica.celic@opstinastanari.com  do 15.1.2024. godine.

Link na dokument: https://www.opstinastanari.com/wp-content/uploads/2023/12/NACRT-STRATESKE-PLATFORME-OPSTINE-STANARI_compressed.pdf

Back To Top