ОО ЦРВЕНИ КРСТ СПРОВЕО АКЦИЈУ ДОБРОВОЉНОГ ДАРИВАЊА КРВИ

Општинска организација Црвеног крста Станари, у сарадњи са ЈЗУ Дом здравља Станари, дана 13.6.2018. године, спровела је акцију добровољног даривања крви, која је одржана у просторијама Дома здравља. Поменутој активности одазвало се 49 давалаца, од чега су 34 даровала крв, што је ову акцију сврстало у успјешно организоване.

Тим путем, предсједник ОО Црвени крст Станари, господин Душан Кулушић захвалио се Дому здравља Станари, као суорганизатору и домаћину ове активности, као и свим даваоцима крви. Такође, господин Кулушић захвалио се и јавним предузећима са  подручја наше општине који су омогућили истима да се одазову данашњој акцији, као и начелнику општине на разумијевању и пруженој подршци за организовање ове манифестације.