ОПШТИНА СТАНАРИ УПУТИЛА 35 КОРИСНИКА У БАЊСКУ РЕХАБИЛИТАЦИЈУ

Општина Станари данас је упутила четврту групу од 35 корисника бањско-климатске рехабилитације – ратних војних инвалида, чланова породица погинулих бораца и демобилисаних бораца Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске, према расписаном Јавном позиву.

Укупан број корисника који су остварили право на бањско-климатску рехабилитацију ове износи 86. Општинско руководство је поздравило све пристуне, те им пожељело лијеп и угодан боравак у бањи. Ове године свих 86 корисника који су упућени на бањско лијечење никад прије нису остваривали ово право, те вјерујем да им ово пуно значи а ми ћемо и даље наставити са праксом слања корисника у бањску рехабилитацију и у наредним годинама, истакао је начелник Општине, господин Радојица Ћелић.