Dobrodošli u Stanare Mapa

OŠ „DESANKA MASKIMOVIĆ“ STANARI DOBILA AMFITEATAR NA OTVORENOM

Dana 31. avgusta 2023. godine otvoren je „Amfitetar na otvorenom“ u dvorištu Osnovne škole „Desanka Maksimović“ u Stanarima, svi učenici će imati priliku da u učionici na otvorenom prisustvuju različitim sadržajima iz oblasti obrazovanja, ali i kulture.

Ministar Željka Stojičić, koja je danas u Stanarima prisustvovala otvaranju amfiteatra na otvorenom u dvorištu ove osnovne škole, izrazila je nadu da će ova učionica na specifičan način probuditi interesovanje djece i za organizovanjem tih sadržaja.

„Ovo je primjer dobrog rukovođenja obrazovnom ustanovom, te rada na poboljšanju uslova u kojima borave zaposleni i učenici“, rekla je Stojičićeva novinarima, naglasivši da je u stvaranju dobrih uslova za boravak i rad u ovoj školi postignut maksimum.