ОРГАНИЗОВАН ПРИЈЕМ ЗА САЊУ ЗРНИЋ

Данас је у канцеларији начелника организован пријем са Сању Зрнић, првакињу републичког такмичења из руског језика. Сања је на републичком такмичењу које је било одржано на Филолошком факултету Универзитета у Бањој Луци освојила највиши број бодова и тиме остварила највећи успјех наше школе икад на такмичењима из руског језика.

Овом приликом начелник општине честитао је ученици Сањи Зрнић, али и наставници Тамари Милутиновић на освојеном првом мјесту и Сањи уручио новчану награду у износу од 300 КМ као награду за постигнуте резултате.

„Општинска управа Станари на овај начин исказује своју захвалност Сањи која је понос не само наше локалне заједнице, већ и цијеле Републике Српске. Искрено се надам да ће Сања наставити са низањем успјеха, а ми ћемо се трудити да и у будућем периоду подржимо наше перспективне ученике“, истакао је начелник општине, господин Радојица Ћелић.