ПОТПИСАН ФИНАНСИЈСКИ УГОВОР СА УНДП О ИЗГРАДЊИ ПИЈАЦЕ У СТАНАРИМА

Дана 27. јула 2023. године у 14.00 часова представници Општине Станари и представници невладине организације УНДП БиХ одржали су стастанак након чега је је потписан Финансијски уговор о изградњи пијаце у Станарима.

Госпођа Стелијана Недера навела је да је УНДП са овом општином већ успоставио сарадњу у области енергетске ефикасности и да се истражују нови облици када је ријеч о обновљивим изворима енергије, адаптације на климатске промјене и водоснадбијевање те је појаснила да је пројекат тржнице подржан јер ће на зеленој пијаци бити постављени соларни панели.

Сваку донацију и помоћ требамо искористити јер ћемо тако урадити више и имати новац за даља улагања. Захвалан сам УНДП и поносан јер Станари добијају још један нови објекат који је потребан свима, изјавио је начелник општине Станари господин Радојица Ћелић.