ПОТПИСАН УГОВОР О ПРИСТУПАЊУ ПРОЈЕКТУ „ПРИЈАТЕЉИ ПОРОДИЦЕ“

Начелник Општине, господин Радојица Ћелић, данас је потписао уговор о реализацији пројекта „Пријатељи породице“. Уговор је потписан са Фондацијом „За породицу“, што ће омогућити породицама са троје и више дјеце да добију „Поносне картице“ Републике Српске и на тај начин ће моћи да остваре одређене попусте приликом куповине роба и услуга. Циљ издавања картица је да се породице са троје и више дјеце на неки начин изједначе у финансијском смислу са могућностима других породица, као и да се подрже и оснаже у економском смислу.

Потписивању уговора присуствовао је и потпредсједник Скупштине, господин Небојша Кајганић и директор ЈКП „Екосфера“, господин Борис Шљивић.

На основу овог уговора Општина ће у нареном периоду расписати јавни позив на који се могу јавити породице са троје и више дјеце да би оствариле право на „Поносне картице“ и самим тим оствариле попусте приликом куповине.