ПРИЈЕМ ЗА ДЈЕЦУ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ

Начелник Општине Радојица Ћелић организовао је пријем за дјецу са Косова и Метохије и њихове наставнике у скупштинској сали. Овом пријему присуствовали су свештеници парохије станарске и директор ЈУ ОШ „Десанка Максимовић“ Станари, који су као и остали грађани наше општине, отворили врата својих домова и угостили наше посјетиоце, којих је укупно 25, а који су боравили у нашој општини од недјеље, 25. јуна 2023. године.

На данашњем пријему, начелник је поздравио посјетиоце, те им се захвалио на посјети и пожелио много среће у будућности. Разговарао је о школским бригама, омиљеним предметима и ваншколским активностима које су дјеца поменула. Пожелио им је да опет дођу да нас посјете, да се осјећају као код своје куће у Станарима. Малишанима је уручио и мали знак пажње, како би им боравак у Станарима остао у лијепом сјећању.