У СТАНАРИМА ОДРЖАНА КОНФЕРЕНЦИЈА БЕБА 2023

У присуству великог броја грађана синоћ је у парку ОШ „Десанка Максимовић“ Станари одржана Конференција беба која је окупила најмлађе становнике наше локалне заједнице.  Ове године на Конференцију беба пријавило се 36 најмлађих становника наше општине.

Конференција беба је одржана на иницијативу Министарства породице, омладине и спорта, а у сарадњи са ОШ „Десанка Максимовић“ Станари, Удружење вишечланих породица опшине Станари, ЈУ Центар за културу општине Станари и ЈУ Спортско-туристичка организација општине Станари.

У току Конференције изабрано је трочлано Предсједништво беба: најмлађа беба, најстарија беба и беба са највише браће и сестара. Поред изабраног Предсједништва беба за наредних годину дана, организована су такмичења за дјецу и за њихове родитеље, а за све њих, уз помоћ пријатеља конференције припремљени су пригодни поклони, док су за добру забаву били задужени ученици ОШ „Десанка Максимовић“, вртићка група „Матко“ и СКПД „Лазарица“ Станари.

Посебну захвалност дугујемо спонзорима овогодишње Конференције, а то су:

-Ђурић МББ;

-Ветеринарска амбуланта са апотеком „Медико Вет“;