САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ ПОВОДОМ ПОПЛАВА НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ СТАНАРИ

Због временских непогода које су захватиле подручје општине Станари у ноћи са 5. на 6. мај дошло је до изливања ријека Остружња, Радња, Укрина и Илова, као и локалних потока, те формирања бујичног вала који је погодио већи дио наше локалне заједнице.

Причињена је материјална штета, гдје је дошло до великих оштећења на путнoj инфраструктури, стамбеним и помоћним објектима и пољопривредним површинама.

Обавјештавају се грађани да је у складу са насталом ситуацијом начелник општине формирао комисију која врши обилазак терена и процјену штете на поплављеним објектима и пољопривредним површинама, као и да се приступа санирању оштећених површина и оспособљавању путне инфраструктуре.

Саопштење за јавност

ПДФ

За све информацијe грађани се могу обратити на број телефона 053/201-810, као и лично у просторије Општинске управе Станари.