ЈАВНА РАСПРАВА НА НАЦРТ ИНТЕГРИСАНЕ СТРАТЕГИЈЕ И НАЦРТ АКЦИОНОГ ПЛАНА ОПШТИНЕ СТАНАРИ

Обавјештавају се грађани општине Станари да ће Одјељење за привреду и финансије спровести Јавну расправу на Нацрт Интегрисане стратегије развоја општине Станари за период 2018-2027. и Нацрт Акционог плана развоја општине Станари за период 2017-2019.

Јавнa расправa на Нацрт Интегрисане стратегије и Акционог плана одржаће се дана 12.12.2017. године (уторак), у сали Скупштине општине Станари, са почетком у 16:00 часова.

Позивају се сви заинтересовани да дају своје приједлоге, примједбе и сугестије на предложени Нацрт Интегрисане стратегије и Нацрт Акционог плана општине Станари.

Са предложеним нацртима, сви заинтересовани могу се упознати на инфо-пулту општине Станари.