Dobrodošli u Stanare Mapa

JAVNA RASPRAVA NA NACRT INTEGRISANE STRATEGIJE I NACRT AKCIONOG PLANA OPŠTINE STANARI

Obavještavaju se građani opštine Stanari da će Odjeljenje za privredu i finansije sprovesti Javnu raspravu na Nacrt Integrisane strategije razvoja opštine Stanari za period 2018-2027. i Nacrt Akcionog plana razvoja opštine Stanari za period 2017-2019.

Javna rasprava na Nacrt Integrisane strategije i Akcionog plana održaće se dana 12.12.2017. godine (utorak), u sali Skupštine opštine Stanari, sa početkom u 16:00 časova.

Pozivaju se svi zainteresovani da daju svoje prijedloge, primjedbe i sugestije na predloženi Nacrt Integrisane strategije i Nacrt Akcionog plana opštine Stanari.

Sa predloženim nacrtima, svi zainteresovani mogu se upoznati na info-pultu opštine Stanari.