ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ РЕАЛИЗАЦИЈЕ ПРОJEKTA „СОЦИЈАЛИЗАЦИЈА ДЈЕЦЕ РС 2019“

У складу са Законом о дјечијој заштити („Службени гласник РС“,  број: 114/17 и 122/18) ЈУ Јавни фонд за дјечију заштиту расписао је Јавни конкурс за избор установа и организација за реализацију Пројекта „Социјализација дјеце Републике Српске – 2019. године“ (подршка уједначавању услова за задовољавање развојних потреба дјеце и квалитетнији психофизички развој) и подношење захтјева родитеља/старатеља за остваривање права из члана 34. Закона о дјечијој заштити, учешћем дјеце-циљних категорија у овом Пројекту.

Пројекат ће се реализовати на црногорској обали, у Омладинском хостелу „Ужице“ у Бечићима, општина Будва.

Заинтересоване установе, организације, родитељи/старатељи, као и васпитачи и спортски аниматори, све додатне информације о Пројекту као и пријавне обрасце могу добити лично у Одјељењу за општу управу општине Станари-Одсјек за послове социјалне, породичне и дјечије заштите, интернет страници општине Станари: Пројекти, као и на интернет страници Фонда дјечије заштите www.jfdz.org.

Конкурс је отворен до 18.03.2019. године.