ОДРЖАНА ДРУГА СЈЕДНИЦА ФОРУМА ЗА БЕЗБЈЕДНОСТ ГРАЂАНА

У просторијама Општинске управе одржана је друга сједница Форума за безбједност грађана на подручју општине Станари. Након разматрања предложеног Дневног реда, чланови Форума усвојили су Пословник о раду којим се регулишу питања начина рада Форума, начин сазивања сједнице, избор предсједавајућег, избор чланова, начин одлучивања, јавност рада, вођење записника, као и административно-технички послови.

Такође, чланови Форума су једногласно усвојили приједлог да се за замјеника предсједника именује Небојша Тешић, командир Полицијске стананице Станари. Тешић је упознао чланове Форума са стањем безбједности за 2018. годину и прва три мјесеца 2019. године, наводећи да је стање у наведеном периоду било задовољавајуће, те да је Полицијска станица Станари у протеклом периоду имала одличну сарадњу са Општинском управом Станари, као и са свим јавним установама и предузећима на подручју наше локалне заједнице.