ОДРЖАНА ЈАВНА РАСПРАВА НА НАЦРТ РЕГУЛАЦИОНОГ ПЛАНА ПЗ „ТЕРМОЕЛЕКТРАНА“

У сали Скупштине општине Станари одржана је јавна расправа на Нацрт Регулационог плана Пословне зоне „Термоелектрана“ у Драгаловцима. У току јавне расправе присутни су дискутовали о примједбама и мишљењима која су пристигла на Нацрт Плана, у периоду од 19.11.2018. године до 18.12.2018. године, колико је трајао јавни увид у предложени Нацрт. Такође, донесен је закључак да се Нацрт Регулационог плана Пословне зоне „Термоелектрана“ у Драгаловцима упућује носиоцу израде на формирање Приједлога Плана.

Носилац припреме, Одјељење за просторно уређење, стамбено-комуналне послове и екологију, било је дужно да организује jавну расправу, те је, у складу са прописима, јавност била обавијештена путем средстава јавног информисања. Поред носиоца припреме и општинског руководства, јавној расправи присуствовали су чланови Савјета плана за праћење израде Регулационог плана ПЗ „Термоелектрана“ Драгаловци, представници носиоца израде Плана- „Атриј“ д.о.о. Добој, представници правних лица и институција, као и заинтересовани грађани.