Dobrodošli u Stanare Mapa

ODRŽANA STRUČNA RASPRAVA O PREDNACRTU REGULACIONOG PLANA URBANOG DIJELA CENTRA STANARA

Odjeljenje za prostorno uređenje, stambeno-komunalne poslove i ekologiju, Odsjek za prostorno uređenje, građenje i dokumentaciju Opštinske uprave  Stanari, kao nosilac pripreme Regulacionog plana urbanog dijela centra Stanara, organizovalo je stručnu raspravu na kojoj se razmatrao prednacrt Regulacionog plana urbanog dijela centra Stanara.

Pored članova Savjeta plana, stručnoj raspravi prisustvovali su predstavnici Opštinske uprave Stanari, kao i predstavnici republičkih i opštinskih javnih ustanova i preduzeća.

Nakon što se prisutnima obratio predsjednik Savjeta plana, gospodin Goran Jerinić, prednacrt Regulacionog plana urbanog dijela centra Stanara, prisutnima je predstavio nosilac izrade Plana, Institut za građevinarstvo „IG“ Banja Luka. Nakon predstavljanja prednacrta Regulacionog plana urbanog dijela centra Stanara, Savjet plana prihvatio je predloženi prednacrt te je donesen zaključak da se isti, uz iznesene sugestije, uputi u dalju skupštinsku proceduru.