ПОТПИСАН УГОВОР О АСФАЛТИРАЊУ ПУТНИХ ДИОНИЦА НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ СТАНАРИ

Начелник Општине Станари Радојица Ћелић са предузећем „Геокоп“ д.о.о. Дервента данас је потписао уговор о извођењу радова асфалтирања путних дионица на подручју општине Станари. Предметним уговором, у току извођења радова, биће асфалтирана 41 путна дионица на подручју општине Станари. Такође, дефинисан је и временски период завршетка радова, а то је до 45 дана од дана увођења у посао.

„Након спроведене тендерске процедуре данас сам потписао уговор са извођачем радова о асфалтирању и модернизацији 41 путне дионице које ће се радити у наредном периоду, а како би се и даље наставило асфалтирање локалних путева на подручју наше општине. Након што смо прошле године стабилизовали буџет Општине, ове године већ крећемо у асфалтирање локалних путева и модернизацију истих. Након усвајања буџета за наредну годину кренућемо у расписивање тендера тако да ћемо идуће асфалтирање имати у мају 2023. године за које ћемо настојати да издвојимо још већа средства“, изјавио је начелник Општине, Радојица Ћелић.

Укупна вриједност радова на асфалтирању и модернизацији путне мреже је 919.770,51 КМ, са урачунатим ПДВ-ом.