РАДОВИ НА АСФАЛТИРАЊУ ДИОНИЦЕ ПУТА У БРЕСТОВУ

У Мјесној заједници Брестово у току су радови на асфалтирању путног правца засеока Козаревићи-Радићи. Тренутно је насута и припремљена подлога за асфалтирање, а у наредним данима биће урађен и асфалт.

Радове на асфалтирању овог путног правца обишли су представници општине Станари, као и посланик у НСРС, господин Горан Јеринић, који је нагласио да је ово само један од бројних радова који ће се реализовати на подручју наше локалне заједнице.

Извођење радова реализује се у складу са Планом одржавања, заштите, реконструкције и изградње локалних и некатегорисаних путева за 2018. годину, а извођење поменутих радова повјерено је фирми „МГ Минд“. По завршетку радова на овој дионици пута очекују се радови и у осталим мјесним заједницама.