ОБНОВЉЕНА СПОРТСКА САЛА ОШ „ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“ СТАНАРИ

Уз финансијску помоћ општине Станари, Основна школа „Десанка Максимовић“ Станари извршила је комплетно реновирање спортске сале, чиме је омогућено неометано одвијање наставе физичког васпитања у овој школи. Текући радови на санацији овог објекта започели су у јануару ове године, а обнова је обухватала израду нових електро-инсталација и уградњу расвјетних тијела, реконструкцију мреже централног гријања и замјену радијаторских система вентилаторским гријалицама – калориферима, санацију свих зидних површина малтерисањем, израду нове глазуре, поправку столарије и постављање потпуно нове подлоге за унутрашње спортске терене.

Дикректор Основне школе, господин Александар Ристић, захвалио се општини Станари на препознатој потреби за реконструкцијом овог објекта и издвојеним новчаним средствима за ову намјену.

Више информација на: Основна школа „Десанка Максимовић“ Станари