ПОТПИСАН УГОВОР О КРЕДИТНОМ ЗАДУЖЕЊУ ЗА ФИНАНСИРАЊЕ КАПИТАЛНИХ ИНВЕСТИЦИЈА – ИЗГРАДЊА СИСТЕМА ВОДОСНАБДИЈЕВАЊА

Данас је начелник Општине Радојица Ћелић са НЛБ банком а.д. Бања Лука потписао уговор о кредитном задужењу у износу од 3.660.000,00 КМ које ће бити утрошено за финансирање капиталних инвестиција (изградња система водоснабдијевања на подручју општине Станари). Активности око изградње система водоснабдијевања и пратећих објеката већ су започете те ће ова средства комплетно бити уложена у овај пројекат.

Општинско руководство улаже напоре како би се обезбиједили сви услови да изградња по свим фазама тече планираном динамиком, а како би становници наше општине ускоро добили адекватан систем водоснабдијевања.