Dobrodošli u Stanare Mapa

POTPISAN UGOVOR O KREDITNOM ZADUŽENJU ZA FINANSIRANJE KAPITALNIH INVESTICIJA – IZGRADNJA SISTEMA VODOSNABDIJEVANJA

Danas je načelnik Opštine Radojica Ćelić sa NLB bankom a.d. Banja Luka potpisao ugovor o kreditnom zaduženju u iznosu od 3.660.000,00 KM koje će biti utrošeno za finansiranje kapitalnih investicija (izgradnja sistema vodosnabdijevanja na području opštine Stanari). Aktivnosti oko izgradnje sistema vodosnabdijevanja i pratećih objekata već su započete te će ova sredstva kompletno biti uložena u ovaj projekat.

Opštinsko rukovodstvo ulaže napore kako bi se obezbijedili svi uslovi da izgradnja po svim fazama teče planiranom dinamikom, a kako bi stanovnici naše opštine uskoro dobili adekvatan sistem vodosnabdijevanja.